Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Atraktiven plac 1600m2 vednas do glavna ulica

0 MKD

Shitet nga: Сашо 06 Mar 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Плацот се наоѓа помеѓу Горно и Долно Лисиче,веднаш до главната улица со можност за приклучок на одвод,довод и струја.Со комплетно средени документи.Погоден за деловен објект но и за семејна куќа.
Сашо
075325600
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione