Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dva placa vo Vizbegovo 890 i 1100 m2

0 MKD

Shitet nga: spase 04 Mar 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Prodavam prekrasno parce zemja od 890 m2 (podeleno na dva placa po 445 m2) pogodno za izgradba na semejna kuka vo selo vizbegovo lokacija. ima pat do samiot plac, Drugiot plac od 1100 m2 ima asfaltiran pat do nego. tel. 072-246 426
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione