Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva vo Vizbegovo

Shitet nga: Aleksandar Mojsoski 28 Nën 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Niva vo Vizbegovo od 8600m2, na 150 metri od Makpetrol benziskata, po stariot pat.
So gradezna dozvola. cena po dogovor
Aleksandar Mojsoski
070385157
Leaflet
Në fillim