Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ODLICEN PLAC OD 4228M2 VO RADISANI

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: KASTEL NEDVIZNOSTI 25 Sht 15:09 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
130 m2 KANCELARII VO CENTAR 850 ЕУР
PRZINO PLAC/BARAKA NA 365m2 169 000 ЕУР
IDEALEN PLAC ZA IZGRADBA NA DOM ZA STARI LICA 240 000 ЕУР
NOV PRAZEN DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 200 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Се продава плац со површина од 4228 м2 на патот Радишани - Побожје со намена на градба маркица А и Б за домување, комерцијална и деловна намена.
Плацот е со чиста документација и веднаш пренослив!

Цена: 40 еур/м2
KASTEL NEDVIZNOSTI
075454590 075276444
Leaflet
KASTEL NEDVIZNOSTI
SE IZDAVA STAN SO DVOR VO AERODROM 250 ЕУР
NOV TROSOBEN OPREMEN STAN VO TAFTALIDZE 1 350 ЕУР
ODLICEN DELOVEN PROSTOR OD 105 M2 KAJ VLADA 600 ЕУР
STANOVI VO CENTAR 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione