Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac 2530m2 za vikendica vo Lubanci

Shitet nga: xxx 10 Shk 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Odlicno mesto za vikendica ,cist vozduh, na 2 km od manastirot vo lubanci , na samoto mesto ima kostani , ima pat , moznost za priklucok za struja.
Leaflet
Në fillim