Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac do obikolnica

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AMARI 01 Nën 15:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Се продава плац на сам автопат до обиколница, во близина на бутел.
Цена по договор.
Телефон: 078/343-707
AMARI
Agencijata se zanimava so prodazba na sekakov nedvizen imot:Stanovi, kuki, delovni prostori i placevi.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
SKOPJE Tregoje në hartë
078343707, 078403704, 078443510
AMARI
Stan sproti masinski fakultet 181 650 EUR
Stan vo Centar 108 750 EUR
Stan vo Crnice 76 650 EUR
Stan vo Kisela Voda 54 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione