Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 1948m2 vo S Pobozje Bel Kamen

5 EUR

Shitet nga: Зоран 27 Nën 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Prodavam plac od 1948m2 vo S. Pobozje mesto vikano Bel Kamen so vikendica vo karabina pogoden za magacini, farma itn.Mnogu povolno
Зоран
070-429-934
Leaflet
Në fillim