Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac Radisani opstina Butel

40 000 EUR

45 000 EUR

Shitet nga: Marina Ljumezi 27 Gush 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
se prodava plac vo Radisani, vo blizina na obikolnicata ulica Radiska 30 ( vo google maps e prikazano ulica 8)
ima markicu za gradnju

cena:40000evra so moznost za dogovor

adressa vo google maps:
https://www.google.mk/maps/place/42°02'42.7"N+21°27'26.8"E/@42.045192,21.4552673,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d42.045188!4d21.457456?hl=en
Leaflet
Në fillim