Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vo Radisani

0 MKD

Shitet nga: Дарко Мораитов 08 Korr 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Се продава атрактивен плац во н.Радишани на третиот влез.
Плацот е урбанизиран со дозвола за градење, делив на 6 посебни плацеви.
До плацот има вода, струја, канализација.
Дарко Мораитов
078267434
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione