Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Toke ne Shkup

0 MKD

Shitet nga: Salajdin 17 Shk 12:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
SHITET TOKE (PARCELLE) NE VIZBEG AFER "LOKIT" ME INFRASTRUKTURE: KANALIZIM, UJESJELLES DHE RRYME
LOKACIONI: DOLNI RID SLIVCE
SIPERFAQJA: 700m2
NR TEL:070-536-206
CMIMI SIPAS MAREVESHJES
Salajdin
070536206
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione