Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zemjiste vo n Vizbegovo

70 EUR

Shitet nga: Jagoda 01 Sht 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se prodava zemjiste od 3240m2. Zemjisteto se naogja vo industriska zona, vednas do prugata. Ima struja, voda i kanalizaciona mreza.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione