Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR LOKACIJA ZA GRADBA DO NOVA MAKEDONIJA

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 07 Mar 14:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Se prodava lokacija za gradba 500 m2 so osnova za gradba 420m2 p+7+pk i bruto 4528m2 cena po dogovor sifra 3257 kon tel 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR G ZID 80M2 M X JASMIN 1 000 EUR
CENTAR G ZID M ENGELS 156M2 1 150 EUR
STAN VO CENTAR NAD  MEKICITE NA STRAZA 70M2 1 450 EUR
AERODROM GOLDEN ART 38m2 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione