Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LOKACIJA ZA GRADBA CENTAR POZADI RAMSTOR

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIVERZUM 26 Qer 11:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Sprodava- kompenzira lokacija za gradba od 5000 m2 vo centarot na gradot 50% kompenzacija 50% pari sifra 3236 kon tel 070-546-378;078-221-492;02-31-65-367
UNIVERZUM
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI I TURIZAM NUDI ; PATUVANJA DO SITE DESTINACII VO SVETOT SOPING VO GRCIJA SEKOJ PETOK NEDVIZNOSTI PRODAZBA NA IMOTI I PLACEVI KUCI STANOVI I DR VO ZEMJATA I STRANSTO ORGANIZACIJA NA KULTURNO UMETNICKA PROGRAMA ZA VIP OSOBI VO ZEMJATA I STRANSTVO I DR
Vizitoni faqen e biznesit tonë
33 br 5 Tregoje në hartë
023165367, 070-546-378
Leaflet
UNIVERZUM
CENTAR UL MAKEDONIJA 112m2 1 150 ЕУР
CENTAR G ZID SPROTI RAMSTOR 83M2 0 ЕУР
CENTAR H SMIRNENSKI  83M2 0 ЕУР
NOVA KUKA OD 160m2 VO NEREZI 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione