Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac 620m2 so kuka od 103m2 na Vodno so pogled

295 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 02 Korr 08:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
ODLICNA PONUDA STAN VO ZGRADA NA 2 KATA 75M2 0 ЕУР
PREUBAV STAN UL KOZARA 114m2 CENTAR 109 000 ЕУР
OTKUP NA STANOVI I KUKI placevi deloven prostor 0 МКД
Stan 49m2 nas. ALEKSANDRIJA 950 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Se prodava Plac na Vodno na odlicna mirna lokacija. Placot e 620m2. Na placot ima edinecna Stara kuka od 103m2 i garaza 16m2. Placot e so odlicen urban pristap. Ima markica za gradba 202m2 vo Osnova Pr+Kat+pk A1 za semejno domuvanje. Pogled kon Skopje.
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
EKSKLUZIVEN STAN CRNICE 64m2 1 259 ЕУР
Centar Bunjakovec 50m2 kancelariski prostor 0 МКД
CENTAR GRADSKI ZID 71M2 1 150 ЕУР
Stan od 52m2 vo Kozle 63 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione