Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 140m2 ne Centar

100 000 EUR

Shitet nga: Соња Филиповска 17 Dhj 02:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Куќа во центар , веднаш до адвентистичката црква со маркица за приземје, три ката и поткровје и можност за зголемување на висина до четири ката.
Соња Филиповска
072245549
Leaflet
Në fillim