Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva vo Cardak

Shitet nga: Лила 20 Korr 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава нива во Чардак,во близина на манастирот с.Илија,вода,дозвола за градење, викенд зона.За подетални информации побарајте не
Лила
075/246-483
Leaflet
Në fillim