Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac Stenkovec

Shitet nga: Сашко 20 Qer 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe

Се продава плац градежно неизградено земјиште 1777m2 со можност за плус 3500 m2 на самиот магистрален пат зa Качаник.. Место викано Стенковац.. Цена по договор..

Сашко
078386269
Leaflet
Në fillim