Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTO PLAC 300m2 ZA GRADBA NA KUKA

38 EUR

Shitet nga: gm 26 Maj 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
CENTO NA UL FINSKA PRODAVAM PLAC 300 M2 ZA GRADBA NA KUKA CENA 38 EVRA/M2
TEL 078 440968 PLACOT SE NAODZA KAJ RESTORAN LAV
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione