Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

EKSKLUZIVNO Plac Madzari 9000m2

60 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 12 Jan 17:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
STANOVI VO KOZLE NOVOGRADBA 1 050 ЕУР
PLAC NA VODNO ZA SEMEJNA KUKA 190 000 ЕУР
STAN PRIZEMJE 63M2 SO DVOR 45M2 67 000 ЕУР
ATRAKTIVNA LOKACIJA KUKA DELOVEN OBJEKT 1 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa
Sipërfaqe
Se prodava plac na ATRAKTIVNA LOKACIJA vo Nas. Madzari na ul. Pero Nakov. Placot e na glavna Ulica kaj Messer Vardar I One. Pristap od 2 ulici I delliv
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
AGENCIJATA IMA POTREBA OD LOKAL VO AERODROM 0 МКД
KUKA ILI LOKAL VO DEBAR MALO ITNO 0 МКД
NOV STAN 58m2 CENTAR 1 200 ЕУР
TOP PONUDA- DELOVEN PROSTOR FONTANA PARK 522m2 530 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione