Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Niva od 1740m2 vo n.Jurumleri

Shitet nga: Elizabeta 29 Maj 04:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Prodavam niva od 1740m2 vo n.Jurumleri.Cena po dogovor.Tel:078440752
Elizabeta
078440752
Leaflet
Në fillim