Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nivi vo Jurumleri i Kadino

Shitet nga: Zlatko 01 Nën 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Se prodava niva vo Jurumleri (Kolonija) 1550m2 vo gradezen reon vo blizina na policiskoto uciliste, i vo Kadino 3000m2 . Dvete nivi se so sredeni dokumenti.
Leaflet
Në fillim