Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac 920m2 so vikendica 40m2 Jurumleri

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ААМ Недвижности 05 Nën 09:55 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ААМ Недвижности
Stan 56m2 so 2 spalni na prizemje i balkon 23m2 0 ЕУР
Apartman za prestoj Krojac Angelkovski 0 ЕУР
ODLICNA KUKA 300M2 PLAC 700M2 BARDOVCI 0 ЕУР
Super namesten stan 44m2 Tobako 2 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Плацот е со чисти докумети, во место викано гробишта, ограден и со градба на него од 40м2инфо: 076/649-607
ААМ Недвижности
Млада Агенција со најискусните Брокери на пазарот, кои се секогаш со Вас
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Даме Груев бр. 7 локал 9 Tregoje në hartë
076649607
ААМ Недвижности
076649607
Leaflet
ААМ Недвижности
Novogradba 39,49 i 59m2 Kisela Voda 1 ЕУР
Garsonjera i trosoben stan vo edno 82m2 Karpos 1 0 ЕУР
Garsonjera od 26m2 Jane Sandanski 28 500 ЕУР
Сингелиќ барака и куќа, плац 515м2 1 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione