Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC/KUKA VO TRUBAREVO

0 MKD

Shitet nga: Marija 19 Qer 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se prodava plac 700m2, so mala kukja, so terasa i podrum. So voda, struja, asvalt, blizu do glavna ulica,market...
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione