Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac ovostarnik vo Idrizovo

10 EUR

Shitet nga: idaver 07 Jan 00:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava plac ovostarnik. so 250 drva krusa povrsina 3000m2. do pat 'voda' struja zagradena e cella parcela. cena po dogovor.... pozz
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione