Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC VO GRADEZNA ZONA NA KVANTASKI PERO NAKOV

80 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 03 Mar 18:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
Stan Centar 86m2 1 050 EUR
CENTAR SOBOREN HRAM 60M2 izdavanje 400 EUR
Baraka so plac 344m2 Taftalidze 1 0 EUR
STAN VO KOZLE 65m2 58 000 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Se prodava atraktiven plac kaj kvantaski pazar na ulica Pero Nakov so vkupna povrsina od 3050m2. Idealen za izgradba na objekt za sekakva delovna namena.
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione