Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vo Trubarevo na glavna ulica

58 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Family House 04 Dhj 09:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Family House
Se izdava polunamestena garsonjera  vo Kisela Voda 10 000 МКД
SE IZDAVA PRAZEN DVOSOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 200 ЕУР
SE IZDAVA TROSOBEN STAN  VO CENTAR LENINOVA 260 ЕУР
Se izdava trosoben prazen stan kaj Univerzalna sal 230 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Se prodava plac vo Trubarevo na glavna ulica. Pogoden za sekakva gradba.
Cena 58 Evra/m2
Agencija Family House
Family House
Aгенција за недвижности Family House
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Jane Sandanski 61 Tregoje në hartë
078430293 070335775
Leaflet
Family House
SE IZDAVA NOV PRAZEN TROSOBEN STAN VO AERODROM 220 ЕУР
SE PRODAVA KUKA VO SOPISTE 0 МКД
KUKA VO NASELBA 11 OKTOMVRI K VODA 49 000 ЕУР
Se izdava deloven prostor vo Centar 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione