Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC VO TRUBAREVO

35 EUR

Shitet nga: Oglasi 08 Jan 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Продавам плац во трубарево од 640м2 до, 2000м2 на главен пат
Контакт:076 449443
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione