Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Placevi

25 EUR

Shitet nga: Zoran 07 Maj 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Prodavam placevi vo Selo Jurumleri,edniot 1322m2,a drugiot 583m2.
So kompletna dokumentacija,imoten list dozvola za gradba so celosna infrastuktura
Leaflet
Në fillim