Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Nivi vo s Rastak

0 MKD

Shitet nga: Violeta 06 Mar 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Se prodavaat 2 nivi vo s.Rastak. Ednata e na patot pomegju Butel I Rastak so 6000m2, drugata e do samoto igraliste vo s.Rastak so 2600m2.
Violeta
071259531
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione