Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 560m2 vo Gazi Baba

25 EUR

Shitet nga: boris 09 Mar 01:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Prodavam plac vo Indzikovo vo blizina na igralisteto 560m2 so imoten list,voda struja odnosno placot e vo neposredna blizina na semejni kici
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione