Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dva placa vo Volkovo

10 000 EUR

Shitet nga: Marija 28 Shk 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продаваат 2 плаца на мирна локација, кои се наоѓаат на околу 500 метри од фудбалското игралиште после железничката станица во Волково. До плавовите има струја, вода и канализација.
Плацовите се во градежен реон и може да се гради до висина од 10,20 метри, односно приземје, два спрата и поткровје.
10.000 евра еден плац
396m2
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione