Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC 400M2 so plateni komunalii za 300m2

120 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 22 Maj 10:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
ODLICEN STAN HOTEL GARDEN 73m2 0 ЕУР
CENTAR STAN 82m2 renoviran kompletno 85 000 ЕУР
CENTAR NOVOGRADBA 50M2 I 75M2 1 100 ЕУР
EKSKLUZIVEN STAN VODNO 0 ЕУР
ITNO se prodava PLAC od 400m2. Plateni komunalii za 300m2 kuka, EDINECNA.
Ima markica za gradba.
Osnova 170m2
Visina 10,2m, priz+2kata +ptk
Vkupno dozvoleno 680m2
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
PLAC VO GRADEZNA ZONA NA KVANTASKI PERO NAKOV 80 ЕУР
Taftalidze 1 stanovi so 3 spalni 79 8699m2 i 114m2 1 100 ЕУР
Atraktivna lokacija Centar deloven prostor 400m2 10 ЕУР
STAN NAJSTROG CENTAR GRADSKI ZID 72m2 1 300 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione