Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

PLAC VO NAS DAME GRUEV

42 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: КАЗА МИА - М 02 Sht 10:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
КАЗА МИА - М
SE IZDAVA TROSOBEN, NEVSELUVAN STAN VO CENTAR 350 ЕУР
STAN ZA IZNAJMUVANJE TROSOBEN VO KARPOS 1 0 МКД
SE BARA PLAC ZA GRADBA 0 МКД
STAN SO PARNO 57M2 DO GRADINKATA 41 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
Се продава празен плац во нас.Даме Груев ( со маркица за градба) на агол на 2 улици.
КАЗА МИА - М
ПОЧИТУВАНИ ПОСЕТИТЕЛИ, НАШАТА КОМПАНИЈА Е ВЕЌЕ ДОЛГИ ГОДИНИ НА ПАЗАРОТ СО НЕДВИЖНОСТИ И ПРЕВЗЕМА УЛОГА НА ГЛАВЕН КОНТАКТ ЦЕНТАР ОДГОВОРЕН ЗА ОРГАНИЗАЦИСКИ И ЛОГИСТИЧКИ ДЕТАЛИ ВО ПОГЛЕД НА : - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА - ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ (СТАН, КУЌА,ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ,ДЕЛОВЕН ПРОСТОР.....), - ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ КОМПЛЕТИРАЊЕ НА ДОКУМЕНТАЦИЈА ПОТРЕБНА ЗА РЕАЛИЗИРАЊЕ НА КУПОПРОДАЖБА. ПОРАДИ ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА БИЗНИС ПОТРЕБИТЕ И БАРАЊАТА НА КЛИЕНТИТЕ , СЕКОЈДНЕВНО ГО УНАПРЕДУВАМЕ СВОЕТО РАБОТЕЊЕ СО ВОВЕДУВАЊЕ НА ГОЛЕМ БРОЈ НОВИ УСЛУГИ И АКТИВНОСТИ. ТИМОТ НА ,,КАЗА МИА - М"
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Партизански Одреди бр.43б/8 Tregoje në hartë
078434502
КАЗА МИА - М
  Online
078300583
Leaflet
КАЗА МИА - М
MAGACINSKI PROSTOR 200 M2 PINTIJA BLIZU KORNI 500 ЕУР
KOMFOREN DUPLEKS 4-SOBEN OPREMEN STAN MLECHEN !!! 145 000 ЕУР
VSELIV NOVOGRADBA VO KOZLE 54m2 SO GARAZA 62 100 ЕУР
TROSOBEN OPREMEN STAN POZADI MC DONALDS AERODROM 230 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione