Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vo s.Orman

1 EUR

Shitet nga: Igor 17 Pri 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava plac vo s.Orman, do asfalten pat, so moznost za voda i struja. Placot se prodava cel, a ima moznost da se deli i na parceli
Leaflet
Në fillim