Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vo Volkovo itno

25 EUR

Shitet nga: Златко 02 Sht 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Итно се продава плац во Волково 1 000 m2 идеално место за живеење со сите потребни услови вода,струја,пат ,дозвола за градење ,имотен лист.Цена 25 еур квадрат
Златко
071 320 257
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione