Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLACEVI KAJ KAM MARKET

0 EUR

Shitet nga: plac 12 Shk 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Продавам два плаца во Новоселски Пат кај Кам Маркет и новите згради. Плацевите се 486м2 и 610м2, урбанизирани - со маркици за куќи и со чисти имотни листови.

цена: 65 евра/м2

контакт телефон: 071/766-935 (може контакт и на вибер)
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione