Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 1000m2 vo Volkovo ITNO

26 EUR

Shitet nga: Slavica 23 Dhj 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Продавам плац во Волково на последна 22ка, со чист имотен лист , погодно за градба.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione