Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ATRAKTIVEN PLAC VO ILINDEN

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 20 Sht 12:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Евидентен бр: 7531
Контакт: Божиноски 076 355 224
Се продава плац од 1000 м/2 на атрактивно место во Илинден.
Има имотен лист и одобрение за градба, платени комуналии.
Цена 150000 еур + ДДВ.
БОЖИНОСКИ-НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione