Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac 1400m2 vo s Bunardzik

Shitet nga: Sonja Tasevska 10 Shk 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se prodava mesto od 1400 m2 vo s.Bunardzik vednas do glavniot pat.
Isto taka se prodava i lozje vo s.Ajvatovci od 1000 m2 vo reonot kaj vikendicite po cena od 5 evra.
Sonja Tasevska
076 991 289
Leaflet
Në fillim