Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 352m2 vo naselba Jaka Ilinden

Shitet nga: Роза Dje 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продава плац од 352м2, парцела 2.51 во населба Јака, со платени комуналии, имотен лист и дозвола за градба на модерна куќа од 84м2 со веќе готов и платен проект.
За повеќе информации јавете де на тел.број или опишете маил.
Në fillim