Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Plac vo industriska zona

350 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ДОМ ДИЗАЈН 16 Korr 10:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
SE PRODAVA EKSTRA STAN VO AERODROM -
SE IZDAVA EKSTRA STAN VO CENTAR 280 ЕУР
Kompletno opremen stan vo Bunjakovec 250 ЕУР
Se izdava stan vo kuka vo Crnice 350 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Sipërfaqe
33124
Се продава плац во атрактивна зона за лесна индустрија и услуги во Илинден. Плацот е со површина од 4250 м2, во близина на автопат, клучка и е до асфалтиран пат. Маркица за градба во основа 2890 м2, висина П+2, бруто развиена површина 8673 м2
Цена 350000 евра (не е фиксно)
Контакт 070/243-104 Мики
ДОМ ДИЗАЈН
ЗАШТЕДЕТЕ ГО СВОЕТО ВРЕМЕ, ОСЛОБОДЕТЕ СЕ ОД НЕПОТРЕБНИОТ СТРЕС И СЕКАКО-НЕ РИЗИКУВАЈТЕ ЗА ВАШИОТ НОВ ДОМ, ЗА ТОА НИЕ СМЕ СЕКОГАШ ТУКА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Митрополит Теодисиј Гологанов бр.32/К2 Tregoje në hartë
023111 544, 078 339 362
https://www.dom-design.com.mk
ДОМ ДИЗАЈН
  Online
023111 544, 070 243 104
Leaflet
ДОМ ДИЗАЈН
Stan vo blizina na Ekonomsko 50 500 ЕУР
SE IZNAJMUVA STAN VO AERODROM 300 ЕУР
KUKA OD 176M2 VO JURUMLERI 75 000 ЕУР
Stan vo naselba Centar -
Në fillim