Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC VO KADINO

Shitet nga: Plac Kadino 07 Maj 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava plac vo Kadino 1600 m2 , se naoga kaj ucilisteto na glavnata ulica, cena po dogovor
Plac Kadino
071 792 698
Në fillim