Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Atraktiven plac vo Bardovci 717m2

80 EUR

Shitet nga: Stole 13 Jan 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Se prodava atraktiven plac vo Bardovci.Placot se naoga vo ramniot del pod crkvata so pristapen pat I idealna forma (pravoagolna).Placot ima imoten list I e so cista dokumentacija.Po dup predvideno e gradba za individualni edinici odnosno kuki za podetalni informacii na telefonskiot broj.Placot e vo gradezen reon I okolu cenata ima prostor za dogovor.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione