Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DVA PLACA VO DOLNO VODNO

550 000 EUR

Shitet nga: ////// 17 Shk 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
PLAC DOLNO VODNO SO PREKRASEN POGLED KON SKOPJE NA SAMO 10 MIN OD VERO TAFTALIDZE
1240M2 KUKJA 180M2 GOLEM TVOR STRUJA VODA I PREKRASEN POGLED KON SKOPJE
CENA 550.000 EVRA
PLAC 800M2 SO POGLED KON SKOPJE CENA 200EVRA
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione