Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GRADEZENI MARKICI VO KARPOS KAJ FiSH RESTORANOT

70 EUR

Shitet nga: Sanja 21 Gush 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se prodava urbaniziran plac so markici za gradba odelno p+2+Pk za semejno domuvanje nad fish RESTORANOT grade ni parceli se 6 za poveke ingormacii kontaktirajte ne
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione