Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC NA PAT ZA BARDOVCI

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 21 Gush 10:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Евидентен бр: 7503
Контакт: Божиноски 076 355 224

Плацот е со имотен лист , во близина на патот за Бардовци.
Цена по договор.
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Ekskluziven prostor do Risticeva palata 0 EUR
PREKRASEN NAMESTEN STAN VO K VODA 63 000 EUR
3Soben stan vo Aerodrom 66 000 EUR
NOV SO DVE SPALNI TAFTALIDZE 1 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione