Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac od 7655m2 vo Karpos

Shitet nga: Maja Stojanovska 28 Nën 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Për vendbanimin
се продава плац големина 7655 со две маркици, во непосредна близина на Јадранска магистрала(автопатот Скопје -Приштина), цена по договор, контакт 070242178
Maja Stojanovska
Leaflet
Në fillim