Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vo Bardovci

Shitet nga: Ljupco 23 Tet 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam plac vo Bardovci pod ridot. Placot e so povrsina od 1600m2, delliv.
Leaflet
Në fillim