Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plac vo Dolno Nerezi

60 000 EUR

Shitet nga: Ljupco 17 Sht 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Se prodava plac vo Dolno Nerezi, vednas pod Vila Veranda. Placot e 1145m2 i e so pogled na Vardar i Skopje i se naoga na samiot pat.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione