Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC VO GORNO NEREZI

70 EUR

Shitet nga: Jovan 18 Shk 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
SE PRODAVA PLAC NA NAJUBAVATA POLOZBA VO GORNO NEREZI.SO CISTA DOKUMENTACIJA VO GRADEZEN REON.PREKRASNO MESTO ZA ZIVEENJE NA SAMIOT PAT I POGLED KON GRADOT.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione